Kategorie: Akce SDH

Sbor dobrovolných hasičů Krasice Vás zve na XIV. ročník domácích závodů "O pohár starosty SDH" - 12. září 2020 od 10:00
2. 9. 2020

V sobotu 12. září 2020 se od 10:00 bude na naší dráze u kostela v Krasicích konat XIV. ročník soutěže mladých hasičů v požárním útoku "O pohár starosti SDH" a 7. kolo Okresní dětské ligy Prostějovska

Doufáme, že přijdete podpořit naši mládež. A strávit příjemné odpoledne plné kvalitních požárních útoků a skvělých výkonů mladých hasičů.

DŮLEŽITÉ INFO: Bohužel ples nebylo možné přesunout na jiný termín, takže je pro letošní rok opravdu zrušen.  Vrácení peněz za zakoupené vstupenky bude probíhat ve čtvrtek 12. března a v pátek 13. března vždy v čase od 18:00 do 19:00 v hasičské zbrojnici v Krasicích.

Faktem je to, že výdělek z plesu byl pro nás hlavní zdroj příjmů, který ve velké míře pomáhal zajišťovat chod široké mládežnické základny. Pokud tedy budete chtít nějakým způsobem podpořit naši práci, můžete se zřeknout celé (nebo poměru) částky ze zakoupené vstupenky. My se budeme snažit tento rok uspořádat třeba nějakou zábavu, která by alespoň z části vynahradila nenaplněný kulturně společenský zážitek.

Věříme, že na nás nezanevřete a na tradičním plese se potkáme příští rok.

30. 11. 2019

Poslední den podzimních prázdnin jsme využili k už každoroční výletové tradici a zajeli si do Vyškova na návštěvu druhohor. Opět jsme využili vlakovou dopravu a vyšlo nám i počasí, takže jsme si výlet náležitě užili :-)

Podzimní výlet
20. 11. 2019

Přestože hasičská sezóna je u konce, tak my neleníme a v sobotu 19. října jsme se zúčastnili běžeckého závodu Kids cup a Family run v Olomouci. Všichni to zvládli skvěle, v cíli obdrželi zaslouženou kočičí medaili a Klárka s Terkou dokonce i medaili za druhé místo ve svých kategoriích, takže gratulace veliká. Jsme rádi za takové akce a určitě jsme je nevyužili naposledy.

Night run Olomouc